mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » ​Tv tamircisi, tv servisi
​Tv tamircisi, tv servisi

​Tv tamircisi, tv servisi

Evlerimizde en çok kullanılan elektronik cihazların başında sanırım tv yani televizyonlar geliyor. Genel olarak sürekli açık olan film, dizi veya haber izleriz lakin artık biz izlemesek bile çocuklar izler durumda tv leri. Çünkü kanal seçeneği o kadar çok ki, sürekli çizgi film veren birden fazla kanal var. Eskiler hatırlar sanırım böyle sadece çizgi film kanalı falan yoktu günün belirli saatlerinde çıkardı çizgi filmler o da babamız haber vb. izlemeyecek ise açılırsa izlerdik J farklı ne günler geçti. Ama artık durum değişti. Tv sadece yayın kanallarından ibaret değil artık. Dijital kanallar internet üzerinden istediğini istediğiniz zaman izleye biliyordunuz. Bu değişil ile artık televizyon tamriciliği de değişti. Tv tamircisi kavramı günümüzde biraz farklı genel sorun olarak tv nin ekranını arızalanması söylene bilir.

Android tv ler ile telefonumuzda yapabildiğimiz her şey artık televizyonumuzda. Tv lerin internet bağlantı hızları her geçen gün iyileşir durumda buda artık dijital yayının ön plana çıkmasını dünyaca ünlü dijital yayın yapan platformların ülkemize gelmesini sağlar durumda. Konya da tv tamircisi Durukan Teknik ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Tv servisi

Televizyon servisi artık tüplü tv lerin bitmesi ile tamircilik işi biraz değişti desek yanlış olmaz. Tv kullanımı artık en yaygın olarak LCD, Plazma ve Led tv ler kullanılır durumda. Tabi bunlarda kendi içerisinde farklı teknolojilere sahip 4K, plazma, Full hd, android tv gibi daha birçok değişik teknoloji vardır. Her geçen günde bu yenilikler devam etmektedir. Tek ortak noktaları televizyonun artık ince olan boyutudur. İnce ekranlı tv ler artık günümüzde kullanılıyor. TV servisi en çok ekran kırılmaları, ekran ölü pikselleri için hizmet verir duruma gelmişlerdir. Konya’da tv servisi Durukan Teknik her marka televizyon, tv için servis sunmaktadır.

Tv tamiri

Eski zamanlarda televizyon tamiri çok daha istenir durumda ve gerekli idi. Günümüz teknoloji ile tamirden daha çok servis te kartın veya ekranın yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Bu şekilde tv tamiri hizmeti sunulmaktadır. Kullandığınız tv markasına göre garantisi dolmamış ise markanın servisi gitmek en doğrusu iken garantisi bitmiş olan televizyonlarınız için farklı markaların yetkili servislerini de tercih edebilirsiniz. En azından bilgi alır, tv tamiri ücretini öğrenmiş olursunuz karşılaştırma yapmak için uygun olabilir tabi yaptırmak veya yaptırmamak sizin bileceğiniz bir iş.

TV tamiri için Konya’da aradığınız doğru adres Durukan Teknik. Aynı zamanda firma 11 farklı markanın yetkili servisliğini de yapmaktadır. İşlerinde uzman ekip ile her marka lcd, led tv gibi tüm televizyonların ekran değişimleri, tv ekran tamiri de yapmaktadırlar.

Tv servis

Televizyon markanıza göre yetkili tv servis aramanızın en doğrusu olsa da garantisi bitmiş olan veya kırılma gibi durumlarda garanti kapsamında yapılamayacak olan tv tamir durumlarınız için farklı tv servislerini de tercih edebilirsiniz. Her marka tv için Konya da adresiniz Durukan Teknik, Konya tv servis de aklınızda ki kalıcı ve güvenilir firmadır.
tarih 24.02.2023     inceleme 3627 defa görüntülendi.     meta tv tamircisi, tv servisi, tv tamiri servis
Klima gaz dolum işlemi »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO