mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » Hi-Level tv kimin markası, yetkili servisi
Hi-Level tv kimin markası, yetkili servisi

Hi-Level tv kimin markası, yetkili servisi

Evlerin ve pek çok iş yerinin artık vazgeçilmezleri söz konusu olduğu zaman ilk sıralarda televizyonlar yer alıyor. Her zaman talebin ciddi anlamda üst düzeyde olmaya başlaması ile beraber artık markalar en yeni modellerini sunmaya devam ediyor. Bu sayede de insanlar bir şeyleri izlemek istediklerinde bunun için en büyük keyfi onlara sunan modelleri inceleyerek aralarından seçimlerini yapmayı tercih eder hale geldiler. Hi-Level markası ise ilk aşamada farklı elektronik ürünlerin üretimini gerçekleştirmiş olsa da bir süredir televizyon üretimi konusunda da oldukça etkili adımlar atılmaya başlandı. Böyle olunca da başta Hi-Level nerede üretiliyor başta olmak üzere pek çok farklı sorunun cevapları aranır hale geliyor.

hi level kimin markası

Bu markayı artık çok sık görmeye başladık ve insanlarda tabii merak uyandı. Kimin bu tv alsak mı? Kaliteli mi? Gibi sorular havalarda uçuşuyor. Bu kadar hızlı tanınmasında dikkat çeken nokta satışının A101 mağazalarında yapılması. Malum ki bu zincir market şubeler oldukça fazla her büyük mahallede görmek mümkün. Şimdi sıkı durun hi-level tv kimin markası? Bu marka A101 e ait bir tv markası. Lakin bunu elbette ki kendi yapmıyor üretimini ülkemizde önde gelen Vestel ve Sunny markalarına yaptırmaktadır.

Hi Level kimin garantisinde? Düşünülenin aksine Hi-Level Türkiye’de üretimi gerçekleştirilmekte olan bir markadır. Yani Hi-Level nerede üretiliyor ve ürünle alakalı teknik servis desteğinin verilmesi söz konusu olduğu zaman devreye Türkiye’deki firmalar geliyor.

Hi Level tv servis

İsmi gereği bazıları ithal gibi görse de biraz araştırma yapan herkes öğrenmiş olacak ki Hi-Level Tv markası ülkemizde ait, yerli bir markadır. Hi-Level servisi var mı denildiğinde ise sorunun cevabı olarak ilk aşamada insanların karşılarına iki marka çıkmaktadır. Bunlar Vestel ve Sunny markaları. Her ne kadar daha Hi-Level Sunny markasının güvencesinde olmuş olsa da daha sonrasında yapılan anlaşmalar ile markanın üretiminin Vestel ile de yapılması sonucu vestel bünyesinde yer alan teknik servisler de bu marka ile alakalı çalışmaları yapan yetkili isimler haline geldi. Genel olarak bakıldığı zaman Vestel ve Sunny markalarının ülkemizde çok geniş bir teknik servis ağı olduğu biliniyor.

Almış olduğunuz tv ile ilgili müşteri temsilcileri size hizmet sunacak ve gerekli bilgilendirmeler ile tv kurulumu için size yetkili hi level servisi bilgilerini verecektir. Farklı illerde farklı firmalar yetkili servislik almaktadır. Örneğin Konya da hi-level yetkili servisi Durukan Teknik dir.

Bu sayede de Hi-Level servisi var mı dendiğinde oldukça fazla sayıdaki teknik servis arasından seçim yapmak hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oluyor. Ancak kimi bölgelerde ya teknik servis sayısı çok az ya da hiç yok. Böyle olunca da Hi-Level televizyonu olup televizyonunda sorun yaşayan kişiler bu aşamada ne yapacaklarını bilemiyorlar. Yaşadığı bu durum sonrasında Hi-Level servisi var mı sorusu için yanıt aramak isteyenlere ise marka Hi level müşteri hizmetleri etkili çözümler üretiyor. Markanın anlaşmış olduğu bazı teknoloji tamir firmaları devreye girerek insanlara yardımcı oluyor. İnsanlar böylelikle Hi-Level televizyonları ile alakalı teknik servise ihtiyacı olduğu zaman bu isimler ile iletişime geçerek garanti kapsamında gerekli adımların atılmasını sağlayabiliyorlar.

Hi level kurulum ücreti

Günümüzde artık klasik olarak adlandırılan televizyon modelleri geride kalmaya başlamış durumda. Bunun yerine insanlar tam olarak istediklerini onlara verecek ve farklı özelliklere sahip, akıllı olarak adlandırılan televizyonlar arasından seçimlerini yapmak istiyorlar. Uygun fiyatlara en iyi televizyonlar arasından seçim yapmak isteyenler de bu aşamada Hi-Level Android mi sorusunun yanıtının arayışına geçiyorlar. Yeni nesil Android televizyonları içerisinde yer alan Hi-Level televizyonları ile beraber kullanıcılar çeşitli uygulamaları televizyonları üzerinden diledikleri gibi kullanma imkânına erişiyorlar. Farklı inç boyutlarına sahip olan bu televizyonlar sayesinde de insanlar herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan tam olarak arzu ettiklerini onlara veren Hi-Level televizyonlar arasından seçimlerini hiçbir sorun olmadan yapıyorlar.

Hi-level tv kurulum servisi ve fiyatı ne kadar? Yeni alınan tv ler için kurulum ücretleri genelde ücretsiz yapılmaktadır. Fakat bazı mağazalarda satış politikası gereği indirimler yapılıyor ve bu indirimler altında ki şartlara bakıldığında kurulumun müşteriye ait olduğu bazı durumlar olabiliyor. Bu sebep ile tv aldığınız mağazada kurlum ile ilgili bilgi almak en doğrusu olacaktır. Ücretsiz ise zaten size verilen yetkili servis numarasını arayıp tv kurulumunuzu ücretsiz yaptıra bilirsiniz.

hi-level hangi servis bakıyor

Bulunduğunuz ilde farklı yetkili servisler olabilir. Genel olarak Sunny ve Vestel markalarına bakan yetkili servisler hi-level tv ler içinde yetkili servis olarak çalışmaktadır. Yetkili servislik için farklı anlaşmalar olması gereklidir. Burada size düşen hizmet alacağınız servisin özel mi yoksa yetkili servis mi olduğunu teyit etmektir. Bunu hi-level müşteri hizmetlerinden veya web sayfasından kontrol edebilirsiniz. Çünkü özel servisler yedek parça değişimi veya oluşan teknik arızalardan sizi sorumlu tutar ise ücretli tamir ederler. Hâlbuki teknik sorun sizle alakalı değilse yetkili servislerde ücretsiz bakım, tamir yaptıra bilirsiniz. Sonuçta tv nin garanti süresi vardır. Garanti süresi içerisinde yetkili servisler sizlere ücretsiz hizmetler sunarlar.

Hi-level tv kurulum servis numarası

hi level tv servis numarası Konya hi-level yetkili servis numarası, 0 332 233 40 77 dir. Bu numaradan tv niz için bilgi alabilir, servis için randevu oluştura bilirsiniz. Hi-level garanti servisi süresi içerisinde ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Hi level yetkili servislerini tercih etmeniz konusunda ısrar ediyoruz. Yetkili olmayan özel yerlerde yaptırdığınız da cihazınız garanti kapsamından çıkar ve belki de ücretsiz yaptıra bileceğiniz bir işlem için ücret ödüyor olabilirsiniz. Bilgi almadan lütfen karar vermeyin.

Hi level müşteri hizmetleri

Satılan ürünlerin her daim arkasında bir firma, A101. Neden mi A101 dedim çünkü hi level tv markası bu mağazaya aittir. Aldığınız tv için müşteri hizmetlerine her daim ulaşabilirsiniz. Karşınızda muhatap olması markanın güvenilirliği içinde önemlidir. Konya için yetkili hi-level müşteri hizmetleri için 0 332 233 40 77 den bilgi alabilirsiniz.

Genel hi level için müşteri hizmetleri numarası, 0850 808 2 101 dir. Buradan da bilgi alabilirsiniz.

Hi level yetkili servis

Hi-Level tv kumanda sorunları, Hi-level kurulum servisi veya bakım, tamir gibi işlemleriniz için önceliğiniz her zaman yetkili servisler olsun. Buna dikkat etmeniz cihazınızın sağlıklı çalışması ve ilerleyen zamanlar da garanti kapsamından faydalanarak cihazınızı ücret ödemeden tamir ettirme imkânlarınızı kurumuş olursunuz. Kullandığınız hi level cihazınızda bir sorun oluşması ile ilk yapacağınız yetkili servisten bilgi almak olsun. Servis ücreti, tamirin nasıl yapılacağı, ne kadar sürede teslim edileceği veya garanti kapsamına girip girmediği gibi bilgiler. Bunların ışığında kendiniz için bir yol haritası belirleye bilirsiniz.
  • Hi Level nasıl bir marka
  • hi-level marka televizyon nasıl
  • Hi Level Hangi Ülkenin
tarih 21.01.2023     inceleme 3542 defa görüntülendi.     meta Hi Level tv servis, Hi level müşteri hizmetleri, hi level kimin markası
Klima bakım zamanı »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO