mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » Axen tv yetkili servis
Axen tv yetkili servis

Axen tv yetkili servis

Elektronik ürünlerin kullanımında her geçen gün ciddi anlamda artış kendini göstermeye devam ediyor. Bu aşamada yalnızca farklı markalar ortaya çıkmıyor. Aynı zamanda büyük markalar da kendi içlerinde farklı ürünleri insanlara sunmak adına farklı isimleri bünyesine katarak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son dönemlerde ise Axen tv neden ucuz soruları artık ön plana çıkmaya başladı. Son derece başarılı ürünleri ortaya koymayı başaran, buna bir de uygun fiyatları eklediği zaman pek çok kişi artık bu marka hakkında araştırmalarını her geçen gün sıklaştırmaya devam ediyor.

Axen tv Hangi Firma Bünyesinde Yer Alıyor?

Sunny markası, her geçen gün kalitesini artış gösteren markalar arasında yer alması ile biliniyor. Son dönemlerde de Axen TV’yi bünyesinde en iyi şekilde sunarak çok daha fazla kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. Axen tv hangi firmaya ait sorusu hakkında araştırma yapanların da görebilecekleri üzere bu marka Sunny markasına ait marka ürünlerinden bir tanesi olarak biliniyor. Türkiye piyasasında son derece aktif şekilde yer alan marka, Axen tv ile de televizyon konusunda son derece başarılı çalışmaların ortaya çıkartılmasını sağlıyor. Böylelikle Axen tv ürünleri diğer ürünlere nazaran neden ucuz sorusu ile alakalı da son derece başarılı sonuçların ortaya çıkması sağlanmış oluyor. Axen tv bünyesinde yer alan modellerinin Türkiye’de üretilmesi de pazarda neden büyük pay sahibi olduğunu ortaya çıkartan diğer bir etken olarak ön plana çıkıyor.

Axen tv Özellikleri Neler?

Günümüzde artık yalnızca cep telefonları konusunda değil akıllı televizyon konusunda da insanlar adımlarını çok daha iyi bir şekilde atmayı hedefliyorlar. Axen tv de insanların bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek adına çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İnsanların büyük bir kısmı artık televizyonlarını kullanırken farklı platformlardaki içerikleri de yine televizyonlarından izlemek istiyorlar. Ve bunun için de Axen TV’de Netflix var mı sorusu artık hiç olmadığı kadar fazla sormaya başlıyorlar. Televizyon modellerinin içerisinde yer alan Android sistem, başta Netflix olmak üzere farklı uygulamanın indirilerek kullanılmasına olanak tanıyor.

Bu sayede insanlar Axen tv ile beraber yalnızca görüntü kalitesi bakımından istenilen sonuçların elde edilmesini sağlamıyor. Aynı zamanda çeşitli film dizi platformlarına ait uygulamalar da yine televizyona indirilerek hiçbir sorun yaşanmadan kullanılmasına olanak sağlanıyor.

Konya axen tv yetkili servisi

Axen tv satın aldıktan sonra gerek kurulum gerekse televizyonda yaşanacak sorunun giderilmesi adına hangi servis bakıyor sorusuna yanıt arayanların karşısına da Sunny çıkıyor. Markanın kendi bünyesinde bulunan Axen tv ile alakalı akıllardaki soru işaretlerini gidermek adına da devreye Sunny yetkili servislerin geldiğini bilmek yeterli oluyor. Böylece Axen tv konusunda yetkili servise ihtiyaç duyulması halinde Türkiye’nin dört bir yanında olan teknik servisleri ile iletişime geçilebiliyor.
axen yetkili servis numarası
tarih 13.02.2023     inceleme 3800 defa görüntülendi.     meta axen tv Konya, axen tv servisi, Konya axen yetkili servisi
Elton markası kimin? »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO