mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » Sunny Servis Konya
Sunny Servis Konya

Sunny Servis Konya

Elektronik aletler artık hem evlerin hem de işyerlerinin vazgeçilmezleri arasında kendine yer buluyor. İnsanlar bu ürünler sayesinde artık pek çok işlemi daha öncesinde olmadığı kadar kolay ve hızlı şekilde yapma imkanına erişiyorlar. Ve bu konu hakkında talebin her geçen gün artış göstermeye başlaması ile beraber de artık çeşitli markalar en yeni teknolojileri içerisinde barındıran ürünleri inceleyerek aralarından seçimlerini yapıyorlar. Sunny markası da ilk olarak üretime başladığı dönemlerden itibaren en iyi sonuçların ortaya çıkması adına çeşitli modellerdeki ürünlerin üretimine devam ettiği biliniyor. Sunny servis Konya şubesi de satın alınıp kullanılmaya başlayan elektronik ürünlerde kendini gösteren arızaların en kısa sürede giderilmesi adına gerekli adımların atılmasını sağlıyor.

Yetkili Servis Neler Yapar?

İnsanların bir kısmı, Sunny servis Konya iletişim numarası ile görüşmek yerine karşılarına ilk olarak çıkan elektronik ürün servisleriyle görüşmenin herhangi bir sorunu ortaya çıkartmayacağı düşüncesinde oluyor. Gerçekte ise başta Sunny olmak üzere markaların hepsi, garanti kapsamlarını en ayrıntılı şekilde belirlemiştir. Ve var olan garanti kapsamları konusunda incelemelerin yapılması halinde görülebileceği üzere elektronik ürünlerin mutlaka markalar tarafından yetkili servis olarak belirlenmiş isimler tarafından tamir, onarım ve bakım işlemlerinin yapılması gerekir. Yetkili teknik servisler, markaya ait marka ve modeller ile alakalı gerekli olan her işlemin yapılabilmesi adına yeterli tecrübeye sahiptir. Sunny markası kimin? hemen yazımızdan öğrene bilirsiniz.

Konya Sunny Servisi

Aynı zamanda Sunny servis Konya uzmanları, var olan garanti kapsamı dahilinde gerekli olan tüm işlemleri eğer ki kullanıcı hatası bulunmuyorsa, herhangi bir ücret alınmadan en doğru şekilde tamir ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Eğer ki var olan sorunun giderilmesi adına yetkili servis olarak tanımlanmamış isimler tarafından gerekli işlemler yapılıyor olsa da ne yazık ki yapılan işlemler ile beraber elektronik ürün garanti kapsamı dışına çıkartılmaktadır. Yani daha sonrasında tekrardan bir arıza durumu söz konusu olması halinde ne yazık ki garanti kapsamında tamir işlemi yapılamayacaktır. Dolayısıyla kişilerin bu aşamada ekstradan ücret ödeyerek gerekli işlemleri yaptırması gerekir. Konya sunny yetkili servisi iletişim bilgilerini hemen öğrenin.

Böylesi durumların ortaya çıkmaması adına, elektronik ürün ile alakalı ortaya çıkan sorunların giderilmesi için mutlaka Sunny Servisi Konya iletişim numarası kullanılarak doğru isimler ile görüşmek gerekiyor. Yetkili servisler, yapılacak olan işlemlere bağlı olarak ya yerinde hizmet verecek ya da elektronik ürünü kendi servislerinin bulunduğu yere götürerek başta parça değişimi olmak üzere gerekli olan işlemlerin hepsini eksiksiz şekilde yapacaklardır. Ve gerçekleştirilecek bu işlemlerin hepsi, kullanıcı hatası sonucu ortaya çıkmaması halinde tamamen Sunny markası adı altında ücretsiz şekilde gerçekleştirilecektir. Sunny markası tarafından belirlenmiş olan garanti süresi boyunca elektronik ürünlerin kullanımı konusunda yaşanan sorunların giderilmesi adına gerekli olan işlemlerin tamamı gerçekleştirilir. Sunny markasının geniş yetkili servis ağına sahip olması sayesinde kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar, gerekli hizmeti almayı başarırlar.

tarih 09.02.2023     inceleme 2823 defa görüntülendi.     meta Sunny yetkili servisi, Sunny servisi, Sunny tv servisi Konya
hı level servis »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO