mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » ​Sunny Hangi Markaya Ait
​Sunny Hangi Markaya Ait

​Sunny Hangi Markaya Ait

Markaların insanların isteklerini yerine getirmek adına birbirinden farklı tarzlardaki elektronik ürünleri ortaya koymaya başlaması ile beraber artık bu konuda yapılacak olan en ufak bir araştırma ile dahi pek çok farklı markayı görmek mümkün oluyor. Sunny de üretimine ilk olarak başlandığı günden bu yana farklı alanlarda birbirinden kaliteli elektronik ürünleri üretmeyi hız kesmeden sürdürüyor. Markanın popülerliğinin her geçen gün artış göstermesi ile beraber Sunny kimin sorusu başta olmak üzere çeşitli sorular kullanıcılar tarafından soruluyor.

Sunny Markasının Sahibi Kim?

Özellikle de konu elektronik ürünler olduğu zaman insanların ilk olarak hakkında araştırma yaptıkları şeylerden biri kalite oluyor. Çünkü aksi durumda satın alınacak ürün kısa bir süre geçtikten sonra arızalanacağı için kullanım anlamında kişilere herhangi bir fayda sağlamayacaktır. Sunny markası da bu konuda insanların akıllarında yer eden tüm sorulara en iyi şekilde cevap vermek adına çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sunny kime ait sorusunu yanıtlamak isteyenlerin karşılarına Atmaca Elektronik çıkıyor. Tamamen Türk markası olan Atmaca Elektronik bünyesinde yer alan Sunny markasına ait olan ürünlerin tamamı da Türkiye sınırları içerisinde üretilerek insanlara sunuluyor. Başta televizyon olmak üzere farklı elektronik ürünlerin üretimini de gerçekleştiren Sunny, her zaman kaliteyi en üst düzeylere çıkartmayı hedefleyerek buna göre adımlarını atmaya devam ediyor. Üretiminin yarıdan fazlasını ihraç eden Sunny Türkiye’nin gururu konumunda olan markalar arasındadır. Öyle ki Dünyanın 80’den fazla ülkesine Sunny markalı ürünleri gönderiliyor.

Atmaca Elektronik A.Ş SUNNY markası adı altında gerçekleştirdiği küçük ev aletleri, televizyon, uydu alıcısı, telefon gibi elektronik ürünler sayesinde Türkiye’nin 3. Büyük Elektronik Üreticisi konumundadır. İstanbul’da 110.000 metrekarelik bir alanda üretim sağlanmaktadır.

Sunny Markasının Teknik Servisi Var Mı?

Sunny yetkili servis adresi, ilerleyen zaman ile beraber çok fazla insanın Sunny kimin cevabını almak istemeyen başlaması sonrasında görülebileceği üzere markanın çok fazla ön plana çıkması sonucunda insanlara en iyi hizmetleri vermek adına yetkili servis ağını çok ciddi anlamda genişletmeyi ise sürdürüyor. Bilineceği üzere elektrikli aletlerin kullanımlarının uzun ömürlü olması adına üreticiler gerekli olan adımların her birini eksiksiz olarak atmayı hedefliyor. Lakin farklı nedenlerden dolayı bu ürünlerin kullanımlarında farklı sorunlar ortaya çıkmaya başlıyor. Böylesi durumlarda sorunların giderilebilmesi adına devreye yetkili servisler giriyor. Bir elektronik ürünün marka tarafından garanti kapsamına alınabilmesi için mutlaka yetkili servisler ile iletişime geçmeleri gerekir.
 
Aksi durumda başka bir servise gönderilecek olan elektronik ürün ne yazık ki garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Sunny ise bu aşamada geniş yetkili servis ağı sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki insanların ürünlerini çok uzun süre boyunca kullanmalarına imkan sanıyor. İnsanlar bir yandan Sunny kime ait sorusuna yanıt ararken diğer yandan da yetkili servislerin genişliğini görmeleri ile beraber pek çok farklı konuda ihtiyaç duydukları elektronik ürünleri satın alarak kullanıyorlar. Başta televizyon olmak üzere ev ürünleri konusunda ciddi adımlar atmayı sürdüren marka, var olan başarısı ile beraber içerisinde yer aldığı alandaki başarılı sonuçları elde etmeye devam ediyor. Böylece insanlar uygun fiyatlara en kaliteli elektronik ürünleri satın alarak kullanma imkânına erişmeyi başarıyor.
tarih 16.01.2023     inceleme 2852 defa görüntülendi.     meta Sunny tv kimin?, Sunny servisi konya, Sunny kime ait
Woon Tv Servisi, Konya yetkili servis »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO