yetkili servis adresi

Led TV Tamiri ve Tamir Fiyatları

Led TV Tamiri ve Tamir Fiyatları Teknolojinin hızla gelişmesi ile kullandığımız elektronik aletlerde çok çabuk gelişmekte ve değiştirmek istemekteyiz. Artık Televizyonlar da tüplü dönem biteli çok oldu, hatta plazma televizyonlar bile kalmadı belki. Üretim bantları artık led televizyonlar için daha fazla çalışmaktalar. Hal böyle olunca son yıllar da led tv ler daha fazla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Led televizyonların arızalanması genel olarak ekrandan veya panelden olmaktadır. Tüm led televizyonlarınız için panel tamiri yapılmaktadır. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Led tv ekran tamir fiyatı ne kadar?

Kullandığınız her marka Led televizyonlar için tamir yapılır. Led tv ekran değişimi, led ekran paneli ve tamirini Konya’da Durukan Teknik olarak yapmaktayız. Led tv tamir fiyatı, led tv panel fiyatı gibi bilgilere ulaşmak için 0332 233 40 77 den hemen ulaşabilirsiniz.

Led tv tamiri Konya, doğru adres Durukan Teknik. Ayrıca Konya’da tek Sunny elton tv yetkili servisiyiz.

İlginizi çekecek bir başka yazı
ara kısa

Klima bakım zamanı »

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik aşağıda yer alan markaların Konya'da tek Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.
Lütfen kendilerini yetkili servis diye tanıtan özel firmalara itibar etmeyiniz.

SUNNY Yetkili Servisi elton Yetkili Servisi intum Yetkili Servisi HI-level Yetkili Servisi sheen Yetkili Servisi HUGIN Yetkili Servisi goldmaster Yetkili Servisi axen Yetkili Servisi woon Yetkili Servisi conti Yetkili Servisi ICF Yetkili Servisi

Konya Yetkili Servisi telefon numarası - 0332 233 40 77 (cep & whatsapp: 0507 480 58 60)