mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » Skytech Servis Konya
Skytech Servis Konya

Skytech Servis Konya

Skytech, her geçen gün büyüyen ve çok fazla insana ulaşmayı başaran oldukça başarılı sonuçları ortaya koyan markalardan bir tanesi. Fonksiyonel, kaliteli ve estetik görünüme sahip elektronik ürünler sunan marka, bu başarısından dolayı artık çok daha fazla isim tarafından tercih ediliyor. Ülkemizde de başta televizyon olmak üzere pek çok farklı alandaki ürünleri ile uzun süreler boyunca fiyat performans anlamında insanlara istediklerini net olarak vermeyi başarıyor. Kullandığı ürünleri çok daha uzun süreler boyunca kullanmak isterken ürünlerdeki sorunları arasında uzman olan isimlerin gidermesini isteyenler, Skytech teknik servis Konya numarası arayışına giriyorlar.

Teknik Servisle İletişime Geçmek Neden Önemli?

Günümüzde artık elektronik aletlerin insanların yaşamlarında ne kadar önemli bir yere sahip olduğu bilinen bir gerçek. Pek çok kişi artık birbirinden farklı özelliklere sahip olan cihazları kullanarak yaşamlarını çok daha keyifli hale getiriyorlar. Lakin bu aşamada tabi ki insanların var olan cihazları kullanırken dikkat etmeleri gereken pek çok önemli detay bulunuyor. Bunların başında gelen ise kullanım talimatlarının üzerinde özenle durmak. Çünkü özellikle de elektronik cihazların kullanımı esnasında belirtilmiş olan konulara dikkat etmemek beraberinde çok ciddi sorunları getireceğini bilmek gerekiyor. İster istemez farklı sorunların ortaya çıkmaya başlaması durumunda ise mutlaka alanında uzman olan isimler ile iletişime geçilmesi gerekiyor. Skytech servis Konya teknik servis numarası arayışına girmeden önce pek çok kişi illa ki bu servisler ile iletişime geçmek zorunda olup olmadıklarını düşünerek buna göre farklı adımlar atmak istiyorlar.

Gerçekte ise elektronik cihazlar ile alakalı işlemlerin garanti kapsamında yer alması adına mutlaka markaya ait teknik servisle iletişime geçilmesi gerekir. Bu servisler yalnızca garanti kapsamında ürünlerin tamirlerini ücretsiz şekilde gerçekleştirmiyor. Aynı zamanda bir servisin yetkili servis olarak tanımlanması için markanın ürünleri ile alakalı gerekli uzmanlığa sahip olması gerekir. Böylece marka, kendi ürünlerini doğru şekilde tamir edebilecek isimleri kullanıcılarına sunar. Skytech yetkili servisi numarası arayışına giren pek çok kişi de aradıklarını artık daha öncesinde olmadığı kadar kısa bir süre içerisinde bulmayı başarıyor.

Konya skytech tv yetkili servisi

Skytech markasın teknik servis numarası, insanların markaya ait sahip olduğu ürünleri garanti kapsamına alınması durumunda ücretsiz şekilde tamir ettirme imkanına erişebiliyorlar. Skytech markasının yalnızca televizyonları değil, kendi bünyesinde yer alan ürünlerinin tamir işlemleri tamamen profesyonel olarak en doğru şekilde yapılmaktadır. Gerek tamir gerekse parça değişimi gibi elektronik cihazlar için oldukça önemli olan konularda, Skytech servis Konya uzmanları en iyi sonuçların ortaya çıkması adına gerekli olan adımları eksiksiz olarak atmaya devam ediyor. Böylece Skytech markasına ait hali hazırda kalitesi her zaman ön planda olan ürünleri çok daha uzun süre boyunca kullanmak isteyenler, aradıklarını en iyi şekilde bulmaları teknik servisler sayesinde sağlanmış oluyor.
tarih 15.02.2023     inceleme 3263 defa görüntülendi.     meta Skytech tv servisi, Konya skytech tv, Skytech yetkili servisi
İntum Tv Yetkili Teknik Servisi »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO