mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » Karaca küçük ev aletleri yetkili servis
Karaca küçük ev aletleri yetkili servis

Karaca küçük ev aletleri yetkili servis

Konya’da Karaca kucuk ev aletleri için yetkili servis firmamız Durukan Teknik dir. Yetkili bir servis, destek ve bakım sağlamanın yanı sıra, ürün veya hizmetin etkin bir şekilde nasıl kullanılacağı konusunda müşterilere veya son kullanıcılara eğitim vermekle de sorumludur. Kılavuzlar veya öğretim materyalleri sağlamanın yanı sıra eğitim kursları veya seminerler sunmayı içerebilir.

Yetkili Servis

Yetkili servisin görevi, sunulan ürün veya hizmetin türüne göre değişmektedir. Genel olarak, belirli bir ürün veya hizmet için destek ve bakım sağlamaktan yetkili bir servis sorumludur. Bu, kurulum, onarım, değiştirme ve sorun giderme hizmetlerini içerebilir.

Örneğin, bilgisayarınızla veya garanti kapsamındaki elektronik cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, sorunu çözmenize yardımcı olması için genellikle yetkili servis sağlayıcıyla iletişime geçersiniz. Yetkili servis sağlayıcı, arızalı parça veya ürünün onarılmasından veya değiştirilmesinden sorumlu olacaktır.

Genel olarak, bir yetkili servisin görevi, müşterilerin ürün veya hizmetlerini etkin ve verimli bir şekilde kullanmalarını sağlamak ve herhangi bir sorun veya soruna zamanında ve profesyonel bir şekilde müdahale etmektir.

Karaca elektrikli ev aletleri servisi Konya

Aşağıda yer alan Karaca markalı aletler ile ilgili servis hizmeti sunmaktayız. Bunlar dışında da Karaca markasına ait olan farklı gruplarda tekstil, tencere vb aletler vardır lakin firmamız onlar için değil sadece küçük ev aletleri için yetkili servislik yapmaktadır.

Karaca Elektrikli İçecek Hazırlama Aletleri, Çay Makinesi - Kettle ve Su Isıtıcıları - Semaver - Katı Meyve Sıkacağı - Narenciye Sıkacağı - Smoothie Blender
Karaca Kahve Makineleri, Türk Kahve Makinesi - Filtre Kahve Makinesi - Espresso Makinesi
Karaca Gıda Hazırlama Küçük Ev Aletleri, Mutfak Robotu - Mutfak Şefi - El Mikseri Ve Blenderı - Doğrayıcı ve Rondo - Ekmek Yapma Makinesi - Yoğurt Makinesi - Hot Dog ve Sosis Makinesi - Fondü Makinesi - Elektrikli Pişirici
Karaca Elektrikli Pişirme Aletleri, Tost Makinesi - Waffle Makinesi - Ekmek Kızartma Makinesi - Fritöz - Yağsız Fritöz - Mısır Patlatma Makinesi
Karaca Elektrikli Süpürgeleri, Dikey Süpürge - Toz Torbasız Süpürge - Robot Süpürge
Karaca Ütüler, Buharlı Ütüler - Buhar Kazanlı Ütüler - Ütü Masaları

Karaca ev aletleri yetkili servisi

Yetkili servis, desteklemeye yetkili oldukları ürün veya hizmete göre çeşitli hizmetler sunabilir. Örneğin, elektronik cihazlar için bir yetkili servis sağlayıcı, onarım, bakım ve sorun giderme gibi hizmetler verebilirken, otomobiller için bir yetkili servis sağlayıcı, garanti onarımları, rutin bakım ve yazılım güncellemeleri gibi hizmetler sağlayabilir.

Yetkili bir servis kullanmak müşteriler için faydalı olabilir çünkü ürünlerine orijinal parçalar kullanan ve üreticinin tavsiye ettiği prosedürleri izleyen eğitimli ve kalifiye profesyoneller tarafından servis veya onarım yapılacağından emin olabilirler. Bu, ürün veya hizmetin güvenilir kalmasını ve amaçlandığı gibi çalışmasını sağlamaya yardımcı olabilir. Konya da aradığınız Karaca yetkili servisi için en doğru yerdesiniz. Zira Durukan Teknik yıllardır sektör içerisinde toplam 12 farklı marka için yetkili servis hizmeti sunan köklü bir firmadır. Konya Karaca yetkili servis numarası ve adres bilgilesi için hemen öğrenin.

Karaca küçük elektrikli ev aletleri seti kullanımı fiyatı

Küçük elektrikli aletler, ev işlerini daha kolay ve daha verimli hale getirmede çok faydalı olabilir. Küçük elektrikli cihazların güvenli bir şekilde nasıl kullanılacağına ilişkin bazı genel yönergeler şunlardır:
 • Talimat kılavuzunu okuyun: Herhangi bir küçük elektrikli cihazı kullanmadan önce, kullanım kılavuzunu dikkatlice okumak önemlidir. Kılavuz, cihazın güvenli ve etkili bir şekilde nasıl kullanılacağına ilişkin özel talimatlar sağlayacaktır.
 • Güvenlik yönergelerine uyun: Cihazı sudan uzak tutmak ve yalnızca amacına uygun kullanmak gibi, kılavuzda verilen güvenlik yönergelerine her zaman uyun.
 • Doğru güç kaynağını kullanın: Kılavuzda belirtildiği gibi, cihaz için elektrik prizi veya piller gibi doğru güç kaynağını kullandığınızdan emin olun.
 • Hasar olup olmadığını kontrol edin: Herhangi bir cihazı kullanmadan önce, yıpranmış kablolar veya kırık parçalar gibi herhangi bir hasar belirtisi olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun. Hasarlıysa cihazı kullanmayın.
 • Cihazı temizleyin: Cihazın temiz tutulması verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Kılavuzda verilen temizleme talimatlarını izleyin.
Cihazı doğru şekilde saklayın: Kullanılmadığı zaman, cihazı çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak, güvenli ve kuru bir yerde saklayın.

Karaca küçük elektrikli ev aletlerine örnek olarak karıştırıcılar, ekmek kızartma makineleri, kahve makineleri, elektrikli su ısıtıcılar ve elektrikli tıraş makineleri verilebilir. Yine, güvenli ve etkili kullanım için her cihazın kılavuzunu dikkatlice okumak ve verilen talimatları takip etmek önemlidir.

Axen tv yetkili servis »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

 • Camdan 200 kat daha sağlamdır
 • Cama göre %50 daha hafiftir
 • Çift taraflı UV koruması
 • Alev almama özelliği
 • Kırılmama özelligi
 • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO