mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » Karaca Yetkili Servis Konya
Karaca Yetkili Servis Konya

Karaca Yetkili Servis Konya

Elektronik ev aletleri genel olarak uzun süreler boyunca sorunsuz şekilde kullanıma uygun olarak özel şekilde üretiliyor. Özellikle de Karaca gibi büyük markalar, her zaman yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemesi ile bilindikleri için yaşanabilen sorunların giderilmesi adına yetkili servis konusuna çok daha fazla önem veriyorlar. Karaca ev aletleri yetkili servis Konya uzmanları da markaya ait olan elektrik ürünlerin kullanımı ile alakalı yaşanan sorunların en iyi şekilde giderilmesi adına gerekli adımların tamamını eksiksiz şekilde atmaya devam ediyor.

Neden Yetkili Servis?

Günümüzde elektrikli aletler insanlar için olmazsa olmazlar arasında kendine yer buluyor. Pek çok kişi evinde ya da iş yerinde çeşitli amaçları için farklı elektrikli aletleri kullanıyor. Tabi ki bu kullanım esnasında ne kadar dikkatli olunursa olunsun fark etmez kimi zaman ortaya farklı sonuçlar çıkabiliyor. Böylesi durumlarda kimileri Karaca küçük ev aletleri yetkili servisi Konya uzmanları ile iletişime geçmenin neden önemli olduğunu bilmiyor. Ve bunun sonucunda da marka tarafından yetkilendirilmemiş isimler ile iletişime geçerek elektronik aletlerine faydadan çok zarar verdiklerinin farkına varamıyorlar.

Düşünülenlerin aksine özel servis ile yetkili servis arasında oldukça ciddi farklar bulunmaktadır. Örneğin Karaca yetkili servis Konya uzmanları, Karaca markalı elektrikli ürünlerin tamiri konusunda gerekli olan donanıma sahip olduğunu gerekli belgeler ile ispatlayarak markanın yetkili ismi olmayı başarmıştır. Özellikle de garanti kapsamında olan cihazlara doğru şekilde müdahale edilebilmesi adına ürünlerin mutlaka yetkili olan servislere verilmesi gerekiyor.

Karaca Küçük Ev Aletleri Yetkili Servisi

Ürünün Karaca yetkili servis Konya uzmanları tarafından teslim alınması sonrasında garanti kapsamında gerekli olan işlemlerin hepsinin eksiksiz olarak yapılması sağlanıyor. Garanti süresi içerisinde herhangi bir sorun meydana geldiği zaman bunun doğru şekilde ve gerekli adımların üzerinde durularak olması gereken çalışmaların gerçekleştirilmesi adına mutlaka markanın yetkili servisi ile iletişime geçmek gerekir. Örneğin Karaca markasına ait bir elektrikli ürünün arıza göstermesi durumunda yetkili olmayan bir servise ürünün gönderilmesi demek, garanti kapsamı dışına çıkılması anlamına gelir. Yani yetkili servise gönderilmedikten sonra tekrardan arıza ortaya çıkması halinde yetkili servis gerekli işlemleri garanti kapsamında değerlendirilemeyecektir.

Genel olarak Karaca yetkili servisi Konya uzmanları, sahip oldukları eğitimleri ve alanındaki uzmanlıkları sayesinde elektronik alette bulunan arızayı kısa sürede en doğru şekilde gidermeyi hedefleyerek çalışmalarını buna göre gerçekleştirirler. Tamiri yapılacak ürünün içerisinden orijinal bir parçanın değiştirilmesi sonrasında yetkili servis bunun yerine yine orijinal parça takacaktır. Bu sayede de kişilerin herhangi bir maddi zarara uğramasının da önüne geçilmiş olunur.

Konya Karaca Küçük Ev Aletleri Servisi

Karaca, içerisinde yer aldığı her alanda en iyi sonuçları ortaya çıkartmak adına çalışmalarına her zaman devam ediyor. Bu aşamada kullanılan elektronik aletlerde meydana gelebilecek olan tüm sorunlar da Karaca yetkili servis Konya uzmanları tarafından mümkün olan en kısa süre içerisinde giderilerek tekrardan aynı performans ile kullanılmalarına devam edilir.
Beyaz eşya servis ücreti »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO