yetkili servis adresi

İntum Tv Yetkili Teknik Servisi

İntum Tv Yetkili Teknik Servisi  İntum yetkili servis firması, müşteri memnuniyet garantili bir hizmet sunmaktadır! Alanımızda son derece profesyonel olarak çalışıyor ve bu şekilde çok sayıda müşterimize hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Kaliteli, profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla beraber İntum Tv’lerinizde meydana gelen bütün arızalarınızda yanınızda olacağımızı garanti etmek istiyoruz! Televizyonlarınızda meydana gelen bütün arızalarınız için bizleri arayabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız konya yetkili intum servisi olarak aradığınız hizmeti ayaklarınıza kadar getirmeye söz veriyor!

Sektör içerisinde son derece başarılı olan teknik servis firmamız, her geçen gün kalitesini ve profesyonelliğini arttırmaktadır. Bununla beraber verdiğimiz hizmetler her geçen gün daha fazla müşterimize ulaşmak için sürekli olarak çalıştığımızın altını çizmek istiyoruz.

İntum Tv yetkili servisi Konya

Televizyonlarınızda meydana gelen bütün arızalarınız için bizleri aramanızı öneriyoruz. Televizyonlarınızda ilk olarak küçükmüş gibi görünen arızalar ne yazık ki daha sonradan büyük arızalara dönüşebilir. Bu sebeple, arızanın büyüğü küçüğü olur demeden intum teknik servis firmasına hemen ulaşın! 0332 233 40 77.

Günümüzde hemen hemen her evde en az 1 televizyon bulunduğu hesaba katarsak, televizyonunun bizim için ne kadar önemli olduğunu vurgulamış oluruz. Evimizin en önemli parçaları arasında olan televizyon arızalandığı zaman ne yazık ki bu can sıkıcı bir soruna dönüşmektedir. Uzman kadromuzla beraber, teknolojik yöntemleri kullanarak, çözüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Şartsız, koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz!

Konya intum tv yetkili servis numarası, 0332 233 40 77.

Durukan Teknik Konya’da tek Sunny yetkili firma olarak sunny alt markaları olan intum tv, woon, sheen ve elton markaları içinde konya yetkili servisidir. Bilgi için hemen iletişime geçiniz.

İlginizi çekecek bir başka yazı
ara kısa

TV Ekran Koruyucu »

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik aşağıda yer alan markaların Konya'da tek Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.
Lütfen kendilerini yetkili servis diye tanıtan özel firmalara itibar etmeyiniz.

SUNNY Yetkili Servisi elton Yetkili Servisi intum Yetkili Servisi HI-level Yetkili Servisi sheen Yetkili Servisi HUGIN Yetkili Servisi goldmaster Yetkili Servisi axen Yetkili Servisi woon Yetkili Servisi conti Yetkili Servisi ICF Yetkili Servisi

Konya Yetkili Servisi telefon numarası - 0332 233 40 77 (cep & whatsapp: 0507 480 58 60)