mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » HI LEVEL Servis
HI LEVEL Servis

HI LEVEL Servis

Hi-Level markası, ilk olarak üretime başladığı günden bu yana kalitesini ciddi anlamda arttırmaya devam eden markalardan biri olarak ön plana çıkıyor. Özellikle de televizyon üretimi konusunda son derece başarılı sonuçların ortaya çıkmasını sağlayan marka, böylelikle insanlara aradıklarını en iyi şekilde vermeyi başarıyor. Markanın bu denli ön plana çıkması ile beraber Hi-Level yetkili servis arayışına giren insanların sayısında da ciddi anlamda bir artış kendini gösterdi. Çünkü çok fazla talebin ortaya çıkması ile beraber artık insanlara en iyi şekilde hizmetin verilmesi adına yetkili servis konusunda da ciddi anlamda çalışmalar yapılmaya başlanmış durumda.

Hi-Level servis telefon numarası

Konya yetkili servis numarası (0332) 233 40 77 dir. Yetkili hı level servisi Konya’da Durukan Teknik. Hi-level hangi servis bakıyor, Konya için tüm ilçelerde firmamız sorumludur. TV kurulum servis numarası da aynı numaradan ulaşabilirsiniz. En kısa sürede hizmet için sıraya alınacaksınız.

Hi-Level Ürünleri İçin Geniş Ağ

Her ne kadar Hi-Level servis numarası arayışına girenler yalnızca markanın televizyonlarını satın alanlar gibi görülse de markaya ait oldukça farklı sayıda ürün yelpazesi kullanıcılara sunuluyor. Bundan dolayı da marka, yetkili servis ağını her geçen gün geliştirmek adına çalışmalarını da sürdürüyor. Hi-Level yetkili servis incelemelerinde de görebilecekleri gibi markanın yetkili servis Vestel tarafından yetkilendirilen servislerdir. Çünkü Hi-Level, Vestel markası altında hizmet veren bir marka. Ve ürünler konusunda herhangi bir sorun yaşanması durumunda geniş servis ağının bulunması sayesinde de yaşanabilecek durumların mümkün olan en profesyonel şekilde çözülmesi artık hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş durumda.

Neden Yetkili Servis?

Günümüzde artık elektronik ürünlerin tamiri ve onarımı söz konusu olduğu zaman insanların karşılarına daha öncesinde olmadığı kadar fazla alternatif isim çıkıyor. Bu durum ilk başta kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunuyormuş gibi görülse de insanların araştırmalarını dikkatlice yapmasının önemi büyük. Çünkü başta Hi-Level olmak üzere markaların her birinin yetki verdikleri servisler bulunur. Yetkili servisler yalnızca ürünlerin garanti kapsamında tamirlerinin yapılması adına gerekli çalışmaları gerçekleştirmiyor. Aynı zamanda markaya ait olan her bir ürünün tüm modellerine hakimdir. Dolayısıyla Hi-Level yetkili servis ile iletişime geçecek kişiler, herhangi bir olumsuz durum ile karşılamadan cihazların tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ve bu işlem garanti kapsamında olduğu için sonrasında garantinin devamı ile alakalı herhangi bir sorun teşkil etmez.

Başta kurulum olmak üzere cihazı konusunda aklındaki soru işaretlerinin en iyi şekilde yanıtlanmasını isteyenler, Hi-Level servis numarası ile iletişime geçebilirler. Yapılacak görüşmeler sırasında eğer ki telefonla yönlendirme gerçekleştirilerek sonuçlandırılabiliyorsa bu işlem gerçekleştirilir. Teknik servisin gelerek yerinde müdahale etmesi gereken durumlarda da kısa bir süre içerisinde gerekli olan kayıt oluşturularak tamir işlemi için gerekli ön adım oluşturulur. Teknik servis, eğer ki yerinde tamir işleminin yapılabiliyorsa kısa bir süre içinde gerekli işlemler yapılır. Ancak gerek duyulması halinde cihazın alınarak teknik servise götürülmesi gerekir. Garanti süresi dahilinde yapılacak işlem için kişilerden ekstra bir ücret alınmaz, servis tarafından belirtilmiş süre içerisinde teslimi gerçekleştirilir. Böylece kişiler elektronik cihazlarını teslim almalarının ardından sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebilirler.
tarih 08.01.2023     inceleme 2792 defa görüntülendi.     meta hı level servis, hi level tv servis, hi-level tv kurulum servisi
İntum Tv Yetkili Teknik Servisi »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO