yetkili servis adresi

Elton markası kimin?

Elton markası kimin? Son zamanlarda her yerde daha ucuz led tv olarak elton markasını görmektesiniz. Başta A101 olmak üzere elton tv lerin satışı yapılmaktadır. Birçok kişi bu markayı yeni duymuş olabilir. Lakin marka aslında hiçte yabancı değil artı bir Türk markası. Elton kimin markası merak ettiniz mi?

Sunny markasını sanırım Türkiye de bilmeyen yoktur. Aslında sadece Türkiye değil Sunny yaklaşık 78 ülkeye ürünlerini ihraç eden ve aynı zamanda Türkiye’nin 3. büyük elektronik üreticisi dir. Biliyor muydunuz:)

Elton kimin ürünü

Sunny markasına ait bir yan marka olarak üretilen bir ürün grubudur elton markası. Özellikle son zamanlarda yoğun olarak satışı yapılan elton tv ler de sunny garantisini görmektesiniz. Elton tv montajı yetkili servisinin yapmasına dikkat edin.

Elton nerenin markası

Tabi Sunny bir markadır. Peki sunny kime aittir, yada elton markası kimin ürünü derseniz, Atmaca Elektronik A.Ş yi duyan var mı? 1979 yılından buyana faaliyet gösteren Atmaca Elektronik A.Ş Sunny markasının sahibidir. Türkiye nin en büyük 3. Elektronik üreticisidir. Altında elton markasından hariç belki de bir çok yerde gördüğünüz axen, woon, elton, iltum markaları da aynı şirkete ait alt markalardır.

Elton ve diğer Sunny grubu markaları için Konya da tek yetkili servis olarak hizmet sunmaktayız.

İlginizi çekecek bir başka yazı
ara kısa

Axen Servisi »

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik aşağıda yer alan markaların Konya'da tek Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.
Lütfen kendilerini yetkili servis diye tanıtan özel firmalara itibar etmeyiniz.

SUNNY Yetkili Servisi elton Yetkili Servisi intum Yetkili Servisi HI-level Yetkili Servisi sheen Yetkili Servisi HUGIN Yetkili Servisi goldmaster Yetkili Servisi axen Yetkili Servisi woon Yetkili Servisi conti Yetkili Servisi ICF Yetkili Servisi

Konya Yetkili Servisi telefon numarası - 0332 233 40 77 (cep & whatsapp: 0507 480 58 60)