yetkili servis adresi

Çamaşır makinası tamir servisi

Çamaşır makinası tamir servisi Tüm marka çamaşır makinası bakım ve servis hizmeti sunmaktadır. Çamaşır makinası günlük hayatımız da vazgeçemediğimiz bir diğer beyaz eşyadır. Çamaşır makinaları teknolojinin de gelişmesi ile farklı enerji tüketimlerinde ve çok farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Bizim için bu kadar öneme sahip bir beyaz eşyanın elbette bakıma da ihtiyacı vardır.

Çamaşır makinası tamir servisi, Konya çamaşır makinası tamir servisi, Selçuklu çamaşır makinası tamir servisi, Meram çamaşır makinası tamir servisi, Karatay çamaşır makinası servisi yani Konya geneli tüm merkez ilçeleri için servis hizmeti sunmaktayız.

Çamaşır makinası arızalımı, çamaşır makinası gürültülü mü çalışıyor, çamaşır makinası su damlatıyor, çamaşır makinası ses yapıyor gibi tüm şikayetleriniz için bize ulaşınız. Kurumsal bir firma ile çalışmak size ve beyaz eşyalarınızın koruma altında olmasını sağlar. Kendini servis işi yapar gibi gösteren ve size daha pahalıya gelecek işlemlerden lütfen kaçının. Her türlü teknik servis ve tamir işlemleriniz için, fiyat teklifi almak, bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Online olarak ta sorularınızı sorabilirsiniz.

Durukan Teknik, sizin ve ailenizin mutluluğu ve huzuru için çalışıyoruz. Kurumsal yapımız ile sizlere en hızlı yoldan ulaşıyor, sizin için en uygun fiyat teklifi ile garantili hizmet sunuyoruz. Durukan Teknik olarak her zaman tam vaktinde ve en doğru çözümler ile yanınızdayız. 0 332 233 40 77 – Çamaşır makinası servis ücreti ne kadar, Çamaşır makinası tamir servis fiyatını öğrenin.

İlginizi çekecek bir başka yazı
ara kısa

Klima bakım zamanı »

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik aşağıda yer alan markaların Konya'da tek Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.
Lütfen kendilerini yetkili servis diye tanıtan özel firmalara itibar etmeyiniz.

SUNNY Yetkili Servisi elton Yetkili Servisi intum Yetkili Servisi HI-level Yetkili Servisi sheen Yetkili Servisi HUGIN Yetkili Servisi goldmaster Yetkili Servisi axen Yetkili Servisi woon Yetkili Servisi conti Yetkili Servisi ICF Yetkili Servisi

Konya Yetkili Servisi telefon numarası - 0332 233 40 77 (cep & whatsapp: 0507 480 58 60)