yetkili servis adresi

Bulaşık makinası tamir servisi

Bulaşık makinası tamir servisi Durukan Teknik, her marka bulaşık makinası bakım ve servis hizmeti sunmaktadır. Bulaşık makinası günlük hayatımız da vazgeçemediğimiz bir diğer beyaz eşyadır. Bulaşık makinaları teknolojinin de gelişmesi ile farklı enerji tüketimlerinde ve çok farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Bizim için bu kadar öneme sahip bir beyaz eşyanın elbette bakıma da ihtiyacı vardır.

Bulaşık makinası tamir servisi, Konya bulaşık makinası tamir servisi, Selçuklu bulaşık makinası tamir servisi, Meram bulaşık makinası tamir servisi, Karatay bulaşık makinası servisi yani Konya geneli tüm merkez ilçeleri için servis hizmeti sunmaktayız.

Bulaşık makinası arızalımı, bulaşık makinası gürültülü mü çalışıyor, bulaşık makinası su damlatıyor, bulaşık makinası ses yapıyor gibi tüm şikayetleriniz için bize ulaşınız. Kurumsal bir firma ile çalışmak size ve beyaz eşyalarınızın koruma altında olmasını sağlar. Kendini servis işi yapar gibi gösteren ve size daha pahalıya gelecek işlemlerden lütfen kaçının. Her türlü teknik servis ve tamir işlemleriniz için, fiyat teklifi almak, bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Online olarak ta sorularınızı sorabilirsiniz.

Durukan Teknik, sizin ve ailenizin mutluluğu ve huzuru için çalışıyoruz. Kurumsal yapımız ile sizlere en hızlı yoldan ulaşıyor, sizin için en uygun fiyat teklifi ile garantili hizmet sunuyoruz. Durukan Teknik olarak her zaman tam vaktinde ve en doğru çözümler ile yanınızdayız. 0 332 233 40 77 – Bulaşık makinası servis ücreti ne kadar, Bulaşık makinası tamir servis fiyatını öğrenin.

İlginizi çekecek bir başka yazı
ara kısa

Axen Servisi »

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik aşağıda yer alan markaların Konya'da tek Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.
Lütfen kendilerini yetkili servis diye tanıtan özel firmalara itibar etmeyiniz.

SUNNY Yetkili Servisi elton Yetkili Servisi intum Yetkili Servisi HI-level Yetkili Servisi sheen Yetkili Servisi HUGIN Yetkili Servisi goldmaster Yetkili Servisi axen Yetkili Servisi woon Yetkili Servisi conti Yetkili Servisi ICF Yetkili Servisi

Konya Yetkili Servisi telefon numarası - 0332 233 40 77 (cep & whatsapp: 0507 480 58 60)