mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » ​Axen TV Konya Yetkili Servisi
​Axen TV Konya Yetkili Servisi

​Axen TV Konya Yetkili Servisi

Axen tv Konya'da yetkili servisi Durukan Teknik'e Hoş Geldiniz! Müşterilerimize televizyon ve eğlence ihtiyaçları için en yüksek kalitede hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Sahibi olduğunuz veya yeni satın aldığınız axen marka tv nin Selçuklu, Meram ve Karatay merkez ilçeler başta olmak üzere diğer Konya ilçeleri içinde Axen yetkili servis hizmeti olarak hizmet vermekteyiz.

Axen'de güvenilir bir televizyon hizmetine sahip olmanın günümüz dünyasında çok önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle hizmetlerimizi sizin rahatınız düşünülerek tasarladık. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızın hızlı ve verimli bir şekilde karşılanmasını sağlayarak size mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sunmaya kendini adamıştır. Firmamız yıllardır sektör içerisinde olan ve axen dışında da toplam 12 markanın Konya’da ki yetkili servisidir.

Konya yetkili servis

Teknisyenlerimiz Sunny, Hı-LEVEL, Skytech, Elton, Woon ve daha birçok önde gelen markanın televizyonlarına servis verme konusunda uzmanlaşmıştır. Bu markalar dışında da tüm diğer marka led, lcd tv için servis hizmeti, tamir, bakım ve LED ekran tamiri yapmaktayız. Yani evde veya ofiste ne tür bir sisteminiz olursa olsun; yıllarca sorunsuz çalışmasına yardımcı olabiliriz! Gerekirse kurulum hizmetleri de sağlıyoruz, bu nedenle başlarken herhangi bir teknik zorluk yaşamanıza gerek yok - sadece arkanıza yaslanın ve en sevdiğiniz programları sorunsuz bir şekilde izlemenin keyfini çıkarın!

Mevcut sistemlerin düzenli bakım kontrollerinden eksiksiz kurulumlara kadar - bize ne için ihtiyacınız olursa olsun; Deneyimli ekibimizin yolun her adımını ele aldığını bilin ve içiniz rahat olsun. Ayrıca tüm onarımlar, Axen TV Konya Yetkili Servisi'nde bizimle iş yaparken içiniz rahat olsun diye bir yıllık garanti ile desteklene bilmektedir. Garanti uzatma ile ilgili bilgileri ofisimizden alabilirsiniz.

Bu nedenle, televizyonunuzla veya diğer eğlence cihazlarınızla ilgili bir sorun olursa - kendiniz başka bir şey denemeden önce bizi arayın - sonuçta: profesyonel yardım hazır olduğunda neden risk alasınız? Türkiye genelinde müşterilerine hizmet veren 15 yılı aşkın tecrübesi ile; bugün teknolojiye ayak uydurmanın ne kadar kolay olabileceğini size gösterelim!
  • Axen tv Selçuklu yetkili servisi
  • Axen tv Meram yetkili servisi
  • Axen tv Karatay yetkili servisi

Axen Tv

Axen, Sunny markasına ait bir üründür. Bu sebep ile tüm Sunny yetkili servislerinde hizmet alırsınız. Garantiniz Türkiye’nin en büyükleri arasında 3. Sırada yer alan elektronik üreticisi olan Sunny markasın altındadır.
tarih 15.03.2023     inceleme 3332 defa görüntülendi.     meta ​Axen tv Konya servisi, ​Axen tv yetkili servis, Konya ​Axen tv servisi
Karaca Küçük Ev Aletleri »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO