mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » Axen TV Yetkili Servis Numarası
Axen TV Yetkili Servis Numarası

Axen TV Yetkili Servis Numarası

Herhangi bir elektronik cihaz satın almak isteyen insanların büyük bir kısmının ilk olarak akıllarında yer eden soruların başında, yetkili servis sıklığının olup olmadığı geliyor. Çünkü ne kadar dikkatli kullanıyor olunsalar da elektronik cihazlarda farklı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu aşamada markanın yalnızca kaliteli olması yeterli olmuyor. Aynı zamanda yaşanılan sorunların etkili şekilde giderilmesi adına yaygın teknik servis ağına sahip olmaları da yine önemli hale geliyor. Axen TV servis numarası da yine son dönemlerde insanların hakkında en fazla araştırma yaptıkları konulardan biri olarak ön plana çıkmaya devam ediyor.

Axen tv yetkili servis numarası 0332 233 4077

Genel olarak Axen TV konusunda yapılan araştırmalar ile de görülebileceği üzere bu marka Sunny markası bünyesinde yer alıyor. Dolayısıyla Axen TV servis numarası konusunda araştırma yapan kişiler, Sunny tarafından sunulan geniş yetkili servis ağı sayesinde aradıkları cevapları en iyi şekilde elde etmeyi başarıyorlar. Var olan bu teknik servisler aynı Sunny markasında olduğu gibi Axen markasında da kullanımı engelleyecek sorunların ortaya çıkması halinde en iyi sonuçların elde edilmesi sağlanıyor. Konu yetkili servisler olduğu zaman birçok kişinin ilk olarak hakkında araştırma yaptıkları konulardan bir diğeri de servis ücreti oluyor.

Konya Axen tv yetkili servisi Durukan Teknik

Cihazların garanti kapsamında yer alması adına Axen TV kurulumunun mutlaka Axen TV servis numarası aranılarak alanında uzman olan isimler tarafından yapılması gerekiyor. Aksi durumda yani cihazda açılır açılmaz bir sorun olduğunun anlaşılması halinde bunun garanti kapsamına alınması için teknik servisin gerekli incelemelerin yapılarak ilgili belgelerin doldurulması gerekiyor. Aksi durumda kişinin kurulumunu kendi gerçekleştirdiği ya da yetkili olmayan isimler ile iletişime geçilmesi sonrasında meydana gelebilecek olumsuz durum garanti kapsamına giremiyor.

Axen TV servis ücreti ise yapılacak işlemlere ve durumun garanti kapsamında olup olmadığı gibi farklı durumlara bağlı olarak değişim gösteriyor. Dolayısıyla en doğru şekilde teknik servis ücreti konusunda bilgilerin alınması adına ilk aşamada doğru isimler ile iletişime geçilerek ücret tarifesi konusunda en doğru adım atılmış olacaktır.

Axen TV Neden Popüler?

Televizyon dünyasına son derece başarılı bir adım atmayı başaran Axen TV, her geçen gün artan popülerliği ile bu alandaki en fazla talep gören isimlerden bir tanesi olmayı başarıyor. Markanın böylesine ön plana çıkmasındaki tek etken ise televizyon fiyatlarının uygun olması değil. Aynı zamanda pek çok farklı özelliği kullanıcılarına sunması. Buna bir de Axen TV servis numarası konusunda geniş bir ağın olması eklendiği zaman insanlar artık istedikleri televizyonu satın almak için çok yüksek meblağlarda ödeme yapmak yerine uygun fiyatlara Axen TV modelini inceleyerek satın alıyorlar. Ve bu televizyonları çok uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanabiliyor ve içerilerinde istedikleri uygulamaları indirerek etkili şekilde kullanma imkânına erişiyorlar.
Konya axen yetkili servisi.
tarih 26.01.2023     inceleme 2984 defa görüntülendi.     meta Axen TV Yetkili Servisi, Axen TV, Axen tv servisi 0332 233 4077
Bulaşık makinası tamir servisi »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO