mobil menu
yetkili servis adresi   ara

Konya Yetkili Teknik Servisi

sunny yetkili servis adresi
axen yetkili servis adresi
karaca yetkili servis adresi
hi-level yetkili servis adresi
hugin yetkili servis adresi
skytech yetkili servis adresi
goldmaster yetkili servis adresi
elton yetkili servis adresi
intum yetkili servis adresi
woon yetkili servis adresi
sheen yetkili servis adresi
icf yetkili servis adresi
< Konya Yetkili Servis >
Anasayfa » Blog » Axen Servisi
Axen Servisi

Axen Servisi

Axen Televizyon Servisi Nerelerde Var?

Teknolojinin gelişmesi ve tüplü ekran televizyon kullanımlarının azalmasının ardından led ekran televizyonların kullanımının artması söz konusu olmuştur. Televizyon ihtiyacını karşılamak isteyen kullanıcıların da led ekran televizyon arama ve alma isteğinin yerine getirilmesi için piyasaya birçok led ekran televizyon markası eliyle arz yapılmıştır.

En sık kullanılan yeni nesil televizyonlardan biri de axen tv olarak bilinmektedir. Axen kimin markası diye soracak olursanız, Sunny dediğimizde sanırım hemen bilirsiniz. Axen tv gerek axen yetkili servis ve gerekse axen teknik servis olarak son kullanıcıya en iyi hizmeti vermektedir. Tüm sunny servisleri ayna zamanda axen için yetkili servis hizmetini sunmaktadır. Yerinde kurulum, montaj, ücretsiz tedarik ve nakliye hizmetleri sayesinde en güvenilir ve en sağlam teknolojilere en kolay ve en ucuz yoldan sahip olmak mümkündür. Konya axen servisi durukan teknik olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Konya da tek axen tv yetkili servis hizmetlerini yürütmekteyiz.

Konya Axen Yetkili Servisleri Nerede?

Türkiye’nin her yerinde bulunan axen yetkili servis ve axen teknik servis hizmetleri tüm sunny servislerinde bulunmaktadır. Akıllardaki sorulardan biri olan axen tv servisi kim sorusu kolay cevap bulan bir soru olarak tek bir telefonla ulaşım kolaylığına sahip olarak çözüm getirmektedir. Konya’da tek sunny yetkili servisi olarak Durukan Teknik konya axen yetkili servisidir. Bize hemen 0332 233 4077 den veya whatsapp numaramız dan olmadı online olarak iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Kullanıcıların en çok sorduğu soru olan axen tv servisi kim sorusu için Sunny markasını göstermek yeterli olacaktır, hemen her televizyon tamir ve tadil bayisinde Axen tv hizmetlerinin verilmesiyle çözülmektedir. Kolay kurulumu ve kullanımı sayesine led televizyon piyasasında önemli bir yeri olan iştirak şirketinin ucuz bir teknoloji sağlaması da kullanıcıları memnun etmektedir.

Müşteriler az para, hızlı kurulum ve teslimat, yerinde servis hizmetleri ve güler yüzlü hizmet sayesinde Axen tv ürünlerini tercih etmekte ve uzun ömürlü olarak kullanarak televizyon ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Teknik sorunlar, servis çağırma durumları da artık tarihe karışan konu başlıkları olarak kullanıcıların aklına da takılmamaktadır.

Axen tv yetkili servis numarası

Sunny axen için konya da tek yetkili servis numarası, 0332 233 40 77, Durukan Teknik.
tarih 29.05.2019     inceleme 9618 defa görüntülendi.     meta axen yetkili servis, axen tv servisi kim, axen teknik servis
Karaca Küçük Ev Aletleri »

ara kısa
İlginizi çekecek bir başka yazı

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

** Elektronik beyaz eşya ve küçük ev aletleri Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik whatsapp 0507 480 5860 & 0332 233 40 77
led, lcd ekran tamiri

Kırık, arızalı TV ekran tamiri

Led - LCD - Plazma TV ler için her türlü kırık ekran, arıza ve tamiri işleri tüm marka TV ler de itina ile yapılır.

fiyat iste

tv ekran koruyucu panel

TV ekran koruyucu panel

  • Camdan 200 kat daha sağlamdır
  • Cama göre %50 daha hafiftir
  • Çift taraflı UV koruması
  • Alev almama özelliği
  • Kırılmama özelligi
  • 49inç, 40inç, 43inç, 55 ve 32 inç

daha fazla bilgi

konya yetkili servisi

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Konya'nın Sunny ve alt ürün markaları ile Karaca küçük ev aletleri için tek yetkili servisi olan Durukan Teknik şirketine hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 332 233 40 77
yetkili mail bilgi(et)durukanteknik.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Şeker Mah. Şefikcan Cad.

Uzunyol Sk. No: 2-A

© 2023 Durukan Teknik KONYA. Gizlilik politikasıYetkili Teknik ServisSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO